Fisher Price - hračky pro nejmenší

14.11.2013 10:06

Maminky i tátové chtějí pro své děti jen to nejlepší. Proto je už od jejich narození obklopují hezkými a nápaditými hračkami. U nás v hračkárně Rumburk najdete pestrý výběr veselých hraček, všech možných barev i tvarů. Hračky Fisher Price, které nabízíme, jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a pořídíte je za velmi příznivé ceny. V naší nabídce si vybere každý.

Pomocí barevných a veselých hraček lze snadno podněcovat děti k činnosti. Zároveň lze za pomoci hraček vytvářet šťastné a harmonické prostředí pro vývoj dítěte. Vaše ratolest bude například klidně a spokojeně usínat, když se nad její postýlkou bude houpat oblíbená hračka, třeba kolotoč se světýlky a uspávacími melodiemi.

Když si děti hrají, jsou především aktivní. Dělají něco očima, rukama někdy celým tělem. Manipulují předměty, někdy stále dokola s překvapující opakovaností. Mají tendenci prozkoumávat předměty všemi smysly, ne pouze jedním či dvěma. Dejte např. tříměsíčnímu dítěti chrastítko a sledujte, co s ním bude dělat – dítě chrastítkem třese a poslouchá zvuk, který vydává, předává si je z ruky do ruky a opakuje celý proces, vkládá si je do úst a 'ochutnává' je nebo je pouští a sleduje, kam padá. Bez této možnosti hrát si s hračkami a prozkoumávat je všemi smysly bude proces možného učení omezený.