Novinky od značky EPLINE pro rok 2013

23.10.2013 14:36

Brzy budou Vánoce a vy jistě přemýšlíte co pořídit dětem. Nechce se inspirovat novinkami od společnosti Epline. Všechny tyto hračky naleznete u nás v nabídce.

 

Lumini    akční cena 499 Kč

Medvídek nebo opička, na které se dá malovat magickou tužkou.

Každé malé dítě má svého mazlíčka na usínání. Proč by tím mazlíčkem neměla být opička nebo medvídek Lumini? Jsou roztomilí a mají kouzelná bříška. Magická tužka na nich zanechává světelnou stopu. I tma se může stát kamarádem vašich dětí. Malujte světelnou tužkou na bříško opičky nebo medvídka a dívejte se, jak obrázek září ve tmě. Balení obsahuje plyšáka a světelnou tužku. Věk: 3+

 

 

YANO    akční cena 2 199 Kč

Tajemný skřítek Yano přichází k dětem z pohádkové země, aby jim vyprávěl různé příběhy. Skřítek Yano hýbe ústy a ušima, otvírá a zavírá oči. Obsahuje dva příběhy, o jejichž vývoji rozhodnou sami děti. Yano se jich během vyprávění zeptá, co se má v následujícím okamžiku stát a děti sami rozhodnou, jakým směrem se bude příběh ubírat. Yana lze připojit také k chytrému telefonu, tabletu či televizi. K dispozici jsou i originál Yano aplikace.
Pořiďte svým dětem tajemného skřítka Yana, který rád povídá různé pohádky. Hýbe při tom ústy, zavírá a otvírá oči. Bude dětem vyprávět různé příběhy a jejich usínání bude hnedle příjemnější. Děti si ho mohou vzít všude s sebou, k babičce, ke kamarádům a i na dovolenou. Balení obsahuje skřítka Yana, propojovací kabel a návod. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.

 

 

Ralfi    akční cena 1 499 Kč

Ralfi je roztomilý pejsek, který rád chodí na procházky. Štěká, očichává oplatku, vrtí ocáskem a hýbe hlavou. Pořiďte dětem nového kamaráda, roztomilého pejska Ralfiho. Balení obsahuje pejska a návod. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Sněžítka Ep Line

Vyrobte si krásná Glitters třpytivá sněžítka. Je to tak jednoduché. Vložte do plastové koule tabletu se třpytkami, přidejte pár barevných doplňků, nalijte až po okraj vodu, a pak už jenom přiklopte krytem se zvířátkem. A je hotovo. Své sněžítko můžete vložit do prstenu nebo krásného barevného podstavce.